Obiektyw do smartfona - zestaw 4 w 1 FOREVER

SL-400

Nowy

Zestaw czterech obiektywów do smartfona, dzięki którym znacznie zwiększysz możliwości aparatu w Twoim telefonie i zyskasz dostęp do nowych, niepowtarzalnych efektów. Produkt zawiera następujące obiektywy do smartfona: Fish Eye z efektem "rybiego oka", Makro - do zdjęć bardzo małych przedmiotów, Wide-angle z szerokim kątem widzenia oraz teleobiektyw dający potężne przybliżenie. Obiektywy montujesz bezpośrednio do swojego telefonu za pomocą specjalnych klipsów, które są uniwersalne.

Więcej szczegółów

54,99 zł

Zamówienia od 40zł wysyłamy za 5zł, a od 60zł - za darmo

Najważniejsze informacje

Cztery obiektywy do smartfona w jednym zestawie!

  • Fish Eye, dający efekt "rybiego oka", w którym obraz jest zaokrąglony i delikatnie rozmyty, tak jak gdybyśmy patrzeli w głąb beczki. 
  • Makro, służący do fotografowania małych obiektów z bardzo dużym przybliżeniem (np. owadów).
  • Wide-angle, z szerokim kątem widzenia, stworzony do robienia zdjęć panoramicznych.
  • Teleobiektyw, dający potężne zbliżenie i umożliwiający fotografowanie odległych obiektów.

Prosty, szybki i uniwersalny montaż

Obiektywy są uniwersalne - pasują do wszystkich smartfonów, w których odległość soczewki aparatu od krawędzi górnej telefonu jest mniejsza niż 25 milimetrów (95% telefonów). Montaż jest przy tym szybki i bezproblemowy - wystarczy wkręcić odpowiedni obiektyw do klipsa i przypiąć go do krawędzi telefonu. Uchwyt jest stabilny i pozwala na wygodne robienie zdjęć, nie wpływając w żaden sposób na korzystanie z aparatu.

Szczegółowe informacje

Marka FOREVER
Dostępne kolory czarny
Gwarancja 12 miesięcy