Ostatnio na blogu

Odwiedź nasz blog

Informacje o sklepie

Jesteśmy też na Allegro, gdzie mamy ponad 6000 pozytywnych komentarzy (99,9%)

Nasze aukcje Allegro
Rekomendacje dostarcza Ceneo

7% rabatu na pierwszy zakup

Promocja przeznaczona dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy dokonują zakupu na Frago.pl. Aby wziąć udział w promocji należy zrobić dwie rzeczy:

  1. Założyć konto na Frago.pl - tutaj
  2. Polubić naszego fanpage'a na facebook'u - tutaj

Po wykonaniu obu czynności, Twój rabat pojawi się automatycznie w zakładce "moje konto" --> "moje kupony rabatowe" (należy kliknąć swoje nazwisko, wyświetlone pod przyciskiem "wyloguj się" u góry strony).

Kod rabatowy jest jednorazowy, jest ważny bezterminowo i obejmuje cały asortyment, niezależnie od wartości zakupów oraz liczby kupionych przedmiotów. Nie obejmuje natomiast kosztów wysyłki.

Program lojalnościowy

Gdy dokonasz pierwszego zamówienia w naszym sklepie jako zarejestrowany klient, automatycznie dołączasz do naszego programu lojalnościowego. Jego zasady są proste: wraz z kolejnymi zamówieniami, otrzymujesz coraz wyższe rabaty na kolejne zamówienia. I tak:

  • Gdy dokonasz pierwszego zakupu, cena wszystkich produktów w sklepie zostaje dla Ciebie obniżona o 3%.
  • Gdy łączna wartość Twoich zakupów osiągnie 301zł, cena wszystkich produktów spada o 5%
  • Gdy łączna wartość Twoich zakupów osiągnie 701zł, cena wszystkich produktów spada o 7%
  • Gdy łączna wartość Twoich zakupów osiągnie 1201zł, cena wszystkich produktów spada o 10%

Nie musisz nic robić. Żadnych kodów, gazetek, punktów. Gdy osiągniesz dany próg, wszystkie ceny po prostu automatycznie spadną. Nie ma też żadnych ograniczeń - rabat obowiązuje na wszystko i na zawsze.

Jeszcze jedno: NIE rozsyłamy newsletterów i innych maili. Jedyna wiadomość jaką od nas dostaniesz to informacja, gdy Twój rabat wskoczy na wyższy poziom.