Ostatnio na blogu

Odwiedź nasz blog

Informacje o sklepie

Jesteśmy też na Allegro, gdzie mamy ponad 6000 pozytywnych komentarzy (99,9%)

Nasze aukcje Allegro
Rekomendacje dostarcza Ceneo

Oferta wypożyczania aparatów natychmiastowych na wesela i inne okazje

Nasza firma - oprócz prowadzenia sklepu Frago.pl - zajmuje się również wypożyczaniem aparatów natychmiastowych Fuji Instax na wesela, komunie, chrzciny, osiemnastki i inne okazje, na terenie całej Polski. Szczegóły tej oferty znajdziesz na dedykowanej stronie aparatnawesele.pl. W tym miejscu przedstawimy natomiast w skrócie na czym to polega. 

Aparaty natychmiastowe to alternatywa dla fotobudki, która urozmaica w ostatnich latach coraz więcej wesel i innych imprez. Jest to można powiedzieć tańszy zamiennik fotobudki: aparat obsługujesz samodzielnie, zaś odbitka jest gotowa w 90 sekund po zrobieniu zdjęcia. Dodatkowo - w przeciwieństwie do fotobudki - aparat masz do dyspozycji przez cały weekend, a nie tylko przez kilka godzin.

Nasza firma oferuje wypożyczenie takiego aparatu na wesele lub inną imprezę. wraz z niezbędnymi akcesoriami: śmiesznymi gadżetami do stworzenia stanowiska fotobudki, filmami, bateriami, mini statywem, instrukcją obsługi. Korzystając z wypracowanej na potrzeby tego sklepu logistyki, działamy na terenie całej Polski, za pośrednictwem firm kurierskich.

Po szczegóły oferty zapraszamy na stronę aparatnawesele.pl